30kVA Drie Fase 50Hz 60Hz 400Hz 115V AC Varible Voltage and Frequency Power Supply Converter
- Home
- 30kVA Drie Fase 50Hz 60Hz 400Hz 115V AC Varible Voltage and Frequency Power Supply Converter
Overzicht projecten
MOQ: 1 stuk (MOQ) | Prijs: US$4,500.00
1-9 Pieces
US$4,300.00
10+ Pieces
Vond je dit werk leuk? Delen
Productspecificaties
| Aanpassing: | Beschikbaar |
| Application: | Three Phase Transducer |
| Type uitvoer: | Drievoudig |
| Type | LW33-30K |
| capacity | three phase 30KW |
| Circuit way | IGBT/PWM Delta Modulation Technique |
| input mode | three phase four wire |
| voltage range | 380V±25%(Or AC220V AC480V) |
| frequency domain | 30-70Hz |
| Nominaal vermogen | 30KW |
| output mode | three phase four wire |
| Output wave | Zuivere sinusgolf |
| output voltage | L-L: 200V ,L-N :115V |
| voltage accuracy | ±1% |
| output frequency | 400Hz (Or 50HZ 60HZ) |
| frequency accuracy | ±0.1% |
| Nominale uitgangsstroom | 86.6A |
| Overbelastingscapaciteit | 110%,10min;200%,10s |
| Dynamic voltage transient range | 2%(0~100% load change) |
| THDV | THD<3%(nonlinear load) |
| Venster | Touch screen display |
| voltmeters | precision 0.1V |
| current meters | precision 0.1A |
| frequency table | precision 0.1Hz |
| power | precision 0.1W |
| communication | RS485/RS232/WIFI/GPRS/Enternet(Optional) |
| system efficiency | normal mode: 90% |
| isolatieweerstand | DC> 500V 20MΩ |
| dielectric strength | (Input and output to the ground)1800Vdc,Leakage current is less than 3.5mA,1 minute without arc |
| level of protection | IP22 |
| mode of connection | Output Terminal block |
| heat-dissipating method |
Forced fan refrigeration |
| operating temperature | -10ºC~+50ºC |
| relative humidity | 0-90%(without condensation) |
| noise(dB) | <65Db |
| Size (mm) | 630×1000×1430mm |
| Weight (kg) | 327KG |
| Type vermogen | Drie fasen in en drie fasen uit |
| Capaciteit | 150KVA |
| Circuitmodus | IGBT/SPWM |
| AC-ingang | Fasenummer |
| Bereik ingangsspanning (Vac) | 480V±15% |
| Ingangsfrequentiebereik (Hz) | 30-70 |
| AC-uitgang | Fasenummer |
| Golfvorm | Zuivere sinusgolf |
| Uitgangsspanning (V) | 380Vac |
| Nauwkeurigheid uitgangsspanning (V) | ≤1% |
| Uitgangsfrequentiebereik (Hz) | 45-65 |
| Nauwkeurigheid uitgangsfrequentie (Hz) | ≤0.01% |
| Nominale uitgangsstroom (A) | 197A/180A/126A |
| THD | ≤3% |
| Dynamische reactietijd | 2 ms |
| Vermogensfactor (PF) | 0.8 |
| Piekcoëfficiënt (CF) | 3:1 |
| Efficiëntie | ≥90% (Weerstandsbelasting 80%) |
| Weergave | Type |
| Communicatie | RS485/RS232/WIFI/GPRS |
| Milieu | Isolatiesterkte |
| Geluid (1 m) | ≤55 dB |
| Omgevingstemperatuur | -10ºC~+50ºC |
| Vochtigheid | 0-90% (Geen condensatie) |
| Hoogte (m) | ≤2000m |
| Controlelampje | Elektriciteit, omvormer (voeding, overspanning, onderspanning, overstroom, oververhitting, LED-modelconfiguratie) |
| Bescherming | Ingangsverbinding, ingangsonderspanning, uitgangsoverspanning, uitgangsoverstroom, uitgangsoverbelasting, uitgangskortsluiting, oververhitting |
| Koelmodus | Ventilator |
Gedetailleerde specificaties
|
Type |
LW33–30K |
|
capacity
|
three phase 30KW |
|
Circuit way |
IGBT/PWM Delta Modulation Technique
|
|
| |





