20kVA Trójfazowe wejście i jednofazowe wyjście Zasilacz o zmiennej częstotliwości Zasilacz AC
- Strona główna
- 20kVA Trójfazowe wejście i jednofazowe wyjście Zasilacz o zmiennej częstotliwości Zasilacz AC
20kVA Trójfazowe wejście i jednofazowe wyjście Zasilacz o zmiennej częstotliwości Zasilacz AC
MOQ: 1 sztuka (MOQ) | Cena: US$1,600.00-9,900.00
1 Piece
(MOQ)
- DEMING
Energy Producers Ltd
- Kategoria
Kategorie: ŹRÓDŁO ZASILANIA PRĄDEM PRZEMIENNYM, Falownik
- Data
2026-04-07
Przegląd projektów
MOQ: 1 sztuka (MOQ) | Cena: US$1,600.00-9,900.00
1 Piece
(MOQ)
Podobała Ci się ta praca? Podziel się
Product Specifications
| US$1,600.00-9,900.00 | 1 szt.
(MOQ) |
| Personalizacja: | Dostępne |
| Output Type: | Single / Triple |
| Gwarancja: | 1 Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn’t ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Typ | NB220-50KSZ |
| Wejście DC | Wejściowe napięcie znamionowe |
| Wejściowy prąd znamionowy | 139A / 76A / 72.5A |
| Zakres napięcia wejściowego DC | 180-300 |
| Wejście AC (obejście AC) | Dozwolony zakres napięcia wejściowego |
| Czas transferu obejścia | ≤4 ms |
| Wyjście AC | Pojemność znamionowa |
| Moc znamionowa wyjścia | 40KW |
| Wyjściowe napięcie znamionowe i częstotliwość | 220 VAC / 380 VAC / 400 VAC,50Hz / 60Hz |
| Prąd znamionowy wyjścia | 139A / 76A / 72.5A |
| Dokładność napięcia wyjściowego | 220 VAC / 380 VAC / 400 VAC ± 2% |
| Dokładność częstotliwości wyjściowej | 50Hz / 60Hz ±0.05% |
| Zniekształcenia kształtu fali (THD).(Obciążenie liniowe) | ≤3% |
| Dynamiczny czas odpowiedzi (obciążenie 0←→100%) | 5% |
| Współczynnik mocy (PF) | 0.8 |
| Przeciążalność | 120%,3 minutes,150%,10 second |
| Współczynnik szczytu (CF) | 3:1 |
| Wydajność falownika | 90% |
| WorkingEnvironment | Wytrzymałość dielektryczna |
| Hałas (1 m) | ≤50dB |
| Temperatura otoczenia | -10℃~+50℃ |
| Wilgotność | 0~90%, bez kondensacji |
| Wysokość | ≤5000 m |
| Czysta fala sinusoidalna | Tak |
| Wyposażony w transformator miedziany | Tak |
| Jeśli dostępna jest ładowarka słoneczna | Tak |
| Ładowarka sieciowa | Opcjonalnie |
| Productionfunction | Input reverse protection, input under-voltage protection, output overload protection, output short circuit protection, thermalprotection |
| Rozmiar (mm) | 760*1400*1600mm |
| Waga (kg) | 550kg |
Detailed Specifications
| Payment Methods: |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|---|






