
Zatwierdzone przez stocznię zasilanie z lądu zapewniające czystą moc konwertowaną częstotliwościowo (50Hz/60Hz) dla statków w porcie. Rdzeń falownika Mitsubishi, reakcja dynamiczna poniżej 2 ms, pełna obsługa niezrównoważonego obciążenia.
Kluczowe specyfikacje
| Model | DM33-1000K |
| Zasada | Przetwornik sterujący V/F |
| Przełącznik | Tryb: Sterowanie PWM |
| Pojemność | 800~1000kVA |
| Freq | Konwersja: 50Hz/60Hz |
| Wejście | 400V +/-15% |
| Ochrona | IP55+ |
| Wydajność | >=90% |
| Rozmiar | 660x1100x1300mm, 220kg |
| Certyfikacja | CE, ISO9001 |
Cena / MOQ: US$14,000.00 (1-9) | US$13,500.00 (10+)
Jinan Deming Power Equipment Co., Ltd.
Producent/fabryka i firma handlowa | Shandong, Chiny
Diamentowy Członek od 2022 r. | Audytowany dostawca | Certyfikat CE i ISO9001
Doświadczenie w eksporcie: 10+ lat | Eksport do Ponad 120 krajów





