
Shipyard-approved shore power supply providing clean frequency-converted power (50Hz/60Hz) to ships at port. Mitsubishi inverter core, dynamic reaction under 2ms, full unbalanced load support.
Especificaciones
| Modelo | DM33-1000K |
| Principio | V/F Control Transducer |
| Switch | Mode: PWM Control |
| Capacidad | 800~1000kVA |
| Freq | Conversion: 50Hz/60Hz |
| Entrada | 400V +/-15% |
| Protección | IP55+ |
| Eficacia | >=90% |
| Talla | 660x1100x1300mm, 220kg |
| Certificación | CE, ISO9001 |
Precio / MOQ: US$14.000,00 (1-9) | US$13.500,00 (10+)
Jinan Deming Power Equipment Co.
Fabricante/Fábrica y empresa comercial | Shandong, China
Miembro Diamante desde 2022 | Proveedor Auditado | Certificado CE e ISO9001
Experiencia en exportación: Más de 10 años | Exportar a Más de 120 países





