Advanced bidirectional DC-DC converter optimized for solar panel and wind turbine energy systems. Supports wide input/output voltage ranges with industry-leading 99% peak efficiency.
Kluczowe specyfikacje
| Model | DMDCS50-M-M |
| Moc | 50kw |
| HV | Napięcie: 300~1000V |
| HV | Current: Max 80A |
| LV | Napięcie: 0~900V |
| LV | Current: Max 100A |
| Szczyt | Efekt: >=99% |
| Rozmiar | 440*500*88mm |
| Personalizacja | Dostępne |
Cena / MOQ: US$2,000.00 / 1 sztuka (MOQ)
Jinan Deming Power Equipment Co., Ltd.
Producent/fabryka i firma handlowa | Shandong, Chiny
Diamentowy Członek od 2022 r. | Audytowany dostawca | Certyfikat CE i ISO9001
Doświadczenie w eksporcie: 10+ lat | Eksport do Ponad 120 krajów





