Premium buck-boost bidirectional DC-DC converter combining step-up/step-down capability in one unit for seamless power flow management between different battery voltage levels.
Especificaciones
| Modelo | DMDCS50-M-M |
| Potencia | 50kW |
| HV | Voltage: 300~1000V |
| LV | Voltage: 0~900V |
| Peak | Eff: >=99% |
| Talla | 440*500*88mm |
| Peso | 18kg |
| Production | 100/Month |
Precio / MOQ: US$2,000.00 / 1 Piece (MOQ)
Jinan Deming Power Equipment Co.
Fabricante/Fábrica y empresa comercial | Shandong, China
Miembro Diamante desde 2022 | Proveedor Auditado | Certificado CE e ISO9001
Experiencia en exportación: Más de 10 años | Exportar a Más de 120 países





