
Ultra-high capacity shore power system converting municipal power to shipboard supply. IGBT/PWM technology ensures minimal harmonic distortion. Supports 400Hz aerospace applications.
Kluczowe specyfikacje
| Model | DM33-1000K |
| Pojemność | 1000KVA ~ 2000KVA |
| Circuit | IGBT/PWM Delta Modulation |
| Wejście | 3-phase 400V+/-15%, 30-70Hz |
| Wyjście | Pure Sine Wave 440V, 60Hz |
| THD | <3% |
| Overload | 110% 10min, 150% 10sec |
| Wydajność | >=90% |
| Ochrona | IP22 |
| Comm | RS485,WIFI,GPRS,Ethernet |
Cena / MOQ: US$14,000.00 (1-9) | US$13,500.00 (10+)
Jinan Deming Power Equipment Co., Ltd.
Producent/fabryka i firma handlowa | Shandong, Chiny
Diamentowy Członek od 2022 r. | Audytowany dostawca | Certyfikat CE i ISO9001
Doświadczenie w eksporcie: 10+ lat | Eksport do Ponad 120 krajów





