Geïntegreerde 3KW windlaadregelaar met dump-loadregeling + optionele netgekoppelde inversie. Automatische gier/neiging/rembeveiliging. LCD-touchscreen. 98% maximaal rendement omvormer.
Belangrijkste specificaties
| Controller | Model: WGMC3K380 |
| Wind | Turbine: 3KW nominaal, 6KW max, 380V AC |
| Invoer | Bereik: AC 0-600V / DC 0-900V |
| Remmen | 550V GELIJKSTROOM +/-1% |
| Auto | Functies: Dumpbelasting, yaw, pitch, remmen |
| Omvormer | DMWG3KTL 3KW/3,3KW, MPPT 150-700V, 98% |
| Weergave | LCD-aanraakscherm |
| Bescherming | Volledige suite incl. LVRT, eilandeffect |
| Env | -30 tot +60C | Comm: RS485/USB/GPRS/WIFI |
Prijs / MOQ: US$600,00 - 1.400,00 | MEERPRIJS: 1
Jinan Deming Power Equipment Co, Ltd.
Fabrikant/Fabriek & Handelsmaatschappij | Shandong, China
Diamantlid sinds 2022 | Gecontroleerde leverancier | CE & ISO9001 gecertificeerd
Ervaring met exporteren: 10+ jaar | Exporteren naar 120+ Landen





